İstanbul Evde Fizik Tedavi Nedir?

İstanbul Evde Fizik Tedavi

İstanbul Evde Fizik Tedavi hizmetimiz ile ev konforunda ve dışarı çıkmanıza gerek kalmadan fizik tedavi uzmanlarımız aracılığı ile tedavilerinizi yaptırabilirsiniz. Herhangi bir kaza veya hastalığa bağlı olarak hareket etmekte zorlanabilir ve kısıtlılıklar yaşayabilirsiniz. Aynı şekilde nörolojik hastalıklar ve kas ve iskelet sistemindeki sorunlar da yine hareket kısıtlılığı meydana getiren rahatsızlıklar arasında yer almaktadır.

İstanbul evde fizik tedavi hizmetimiz içerisinde yalnızca fizik tedavi alanında uzmanlarımız hastalarımız ile birebir ilgilenmektedir. Hem fizik tedavi alanında teşhis hem de hasta için uygun olan tedavi seanslarının belirlenmesinde de yine evde fizik tedavi uzmanlarımız yardımcı olmaktadır.

Evde Fizik Tedavi İçin Profesyonel Hizmet

Hem uzman kadro hem de güvenilir bir ekip ile İstanbul evde fizik tedavi hizmetimizden sizler de dilediğiniz an yararlanabilirsiniz. Yaş gurubu fark etmeksizin her yaştan hastanın ihtiyacı olan fizik tedavi yöntemlerini fizik tedavi uzmanlarımız titizlikle belirlenmektedir. Profesyonel fizik tedavi hizmetini İstanbul genelinde alabilmek için dilediğiniz an bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Evde fizik tedavisinin pek çok avantajı bulunmaktadır.

Öncelikli olarak evden dışarı çıkamayacak şekilde rahatsız olan hastalar için büyük bir konfor ve rahatlık sunmaktadır. Hastaneye gitmekte zorlanan hastaların çeşitli sağlık kuruluşlarına giderek tedavilerini olmaları büyük bir zahmet haline gelebilmektedir. Ancak evde fizik tedavi hizmetimiz ile artık bu zahmetli ve sıkıntılı süreci geride bırakarak evinizin konforunda tedavi görebilirsiniz.

Hastaların yaşamış olduğu rahatsızlığa en uygun fizik tedavi yöntemlerinin belirlenmesinin ardından yine fizik tedavi uzmanları tarafından seans aralıkları da belirlenmektedir. Bulunduğunuz ortamda ve evinizde alacağınız evde fizik tedavi hizmeti ile daha rahat tedavi olabilir ve kendinizi stresten uzaklaştırabilirsiniz.

İstanbul Evde Fizik Tedavi Hizmetleri

Fizik tedavileri oldukça zahmetli bir sürece neden olabilmektedir. Özellikle yaşlılığa bağlı ve hareket kısıtlılığı gibi evden dışarı çıkmanıza engel olacak şekilde sorunlar yaşıyorsanız fizik tedavi seanslarını alabilmek için hastanelere gitmeniz oldukça zor olabilmektedir. Bu gibi durumlarda evinizde daha fazla strese girebilir ve iyileşme sürecinizi de uzatabilirsiniz.

İstanbul evde fizik tedavi hizmetimiz ile artık evinizden dışarı çıkmadan uzmanlarımız sizlerin bulunduğu ortam dahilinde fizik tedavi hizmetlerini sunmaktadır.

Sağlık kuruluşlarında uygulanan tüm fizik tedavi yöntemleri evlerinizde de rahatlıkla uygulanabilmektedir. Fizik tedaviye ihtiyacı olan tüm hasta grupları evde fizik tedavi hizmetimizden dilediği an yararlanabilmektedir. Hemen her hastalık gurubunda yer alan bireyler için hızlı ve güvenli fizik tedavi hizmetini sunan İstanbul fizik tedavi firmamız genelinde yalnızca uzmanlar tedavi yapmaktadır.

İstanbul Evde Fizik Tedavi Hizmetinden Kimler Yararlanabilir?

Evde fizik tedavi hizmetimizden evden dışarı çıkmakta zorlanan ve hareket kısıtlılığı yaşayan tüm bireyler yararlanabilmektedir. Bununla birlikte ağır hastalık geçiren ve felçli hastalar için de evde fizik tedavi hizmetimiz bulunmaktadır. Bunun dışında evde fizik tedavi hizmetimizden;

  • İnme ve felç geçiren hastalar,
  • Kazalara veya yaralanmalara bağlı olarak kısmi felçli olan hastalar,
  • Omurilik yaralanmalarına bağlı olarak hareket kısıtlılığı oluşan hastalar,
  • Fıtık çeşitlerinden herhangi bir hastalıktan dolayı fizik tedaviye ihtiyacı olanlar,
  • MS ve kas hastası olan bireyler,
  • Parkinson hastaları,
  • Yaşlılığa bağlı olarak ilerleyen romatizma ve çeşitli kas hastalıklarına sahip olan hastalar,
  • Solunum terapisine ihtiyacı olan bireyler,
  • Hem yürümede hem de kas zayıflığına olarak hareketlerinde zayıflık olanlar fizik tedavi hizmetimizden yararlanabilmektedir.

Hastaların fizik tedavisi sonrasında günlük yaşam kalitelerini yükseltilmesi sağlanmaktadır. Daha rahat hareket edebilmeleri ve eski sağlıklarına kavuşabilmeleri içi evde fizik tedavi hizmetimiz profesyonel olarak yapılmaktadır. Yukarıda belirtmiş olduğumuz ve daha pek çok hastalık ve rahatsızlık grubundaki hastalar da evde fizik tedavi hizmetimizden İstanbul genelinde yararlanabilmektedirler.

İstanbul Evde Fizik Tedavi Hizmeti Kimler Tarafından Verilmektedir?

Evde fizik tedavi hizmetimiz yalnızca fizik tedavi uzmanları ve bu alandaki hekimler tarafından verilmektedir. Öncelikli olarak hastanın durumu detaylı bir şekilde muayene edilmektedir. Daha sonra uygulanması gereken fizik tedavi yöntemi belirlenerek belirli seanslara bölünerek tedaviye başlanılmaktadır.

Her hasta için uygulanması gereken fizik tedavi yöntemleri farklılık gösterebilmektedir. Aynı şekilde fizik tedavi seansları da yine hastanın durumuna bağlı olarak kısa veya uzun sürebilmektedir.

Fizik tedavi seansları ve tedavi sırasında uygulanacak olan yöntemler seçilirken hastanın yaşı, hastalığın durumu ve fiziksel olarak hangi durumda bulunduğu detaylı olarak incelerek tedaviye başlanılmaktadır.  Hastalık olarak belirlenen seanslara fizik tedavi uzmanlarının önerileri doğrultusunda düzenli olarak devam edildiğinde hasta kısa sürede sağlığına kavuşabilmektedir.

Evde fizik tedavi hizmeti sayesinde hasta kesinlikle evinden çıkmadan ve konforlu bir şekilde tedavilerini olabilmektedir. Hastaya en uygun fizik tedavi yöntemi yine uzmanlarımız tarafından tercih edilmektedir. İstanbul evde fizik hizmetimiz içerisinde egzersizler, elektrik akımları tekniği ile tedavi yöntemleri, manüel terapiler ve çeşitli fizik tedavi teknikleri yer almaktadır.

Buda ilginizi çekebilir: Evde Fizik Tedavi Nedir? Kimlere Uygulanır? » İstanbul Evde Fizik (istanbulevdefizik.com)

İstanbul evde fizik tedavi hizmetimizden yararlanmak ve hastalığınızın detaylı analizi için bizleri dilediğiniz an arayabilirsiniz.